Odświeżacz POWER SHOT 600ml

CH481

Cena:

19.41 netto

23.87 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność600ml

Opis produktu

wydajny odświeżacz powietrza

Power Shot to profesjonalny i wydajny odświeżacz powietrza. Posiada rewolucyjny sposób dozowania, dzięki któremu jedno naciśnięcie wentyla (ok. 1 sekunda) aromatyzuje ok 200 m3 pomieszczenia. Przy takich dużych powierzchniach, przez które przechodzi wiele osób i kumulują się ze Sobą różne wytworzone zapachy. Ważne jest, aby produkt był ekonomiczny i potrafił zwalczyć przykre zapachy tym samym poprawiając jakość powietrza. 
Dlatego jedną z ważniejszych zalet tego wydajnego odświeżacza powietrza jest fakt, że błyskawicznie pochłonie nieprzyjemne zapachy i nada świeżą woń dużym powierzchniom takim jak: 

  • galerie handlowe
  • kluby fitness i baseny
  • sale weselne i konferencyjne 

Wydajny odświeżacz powietrza, również charakteryzuje się cudownym cytrusowym zapachem, który nie tylko zneutralizuje unoszące się w powietrzu patogeny, ale także poprawi nastrój. Wiedząc, że zapach w życiu codziennym odgrywa ważną rolę wśród ludzi, czasami potrafi nawet zwalczyć stres i poprawić jakość stanu psychicznego. To dzięki właściwością wonnym i orzeźwiającym tego produktu. Odświeżacz pobudzi zarówno ciało jak i umysł. Jednocześnie odczuwając wymierny wzrost poziomu energii.  Dlatego wydajny odświeżacz powietrza jakim jest POWER SHOT z takimi właściwościami, będzie idealnym rozwiązaniem.

POWER SHOT zapewnia również szeroki zakres opcji wydajnych odświeżaczy zapachowych w gamie POWER SHOT zapachów.