Papier toaletowy

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór papieru toaletowego najlepszych marek m.in. aha, ellis, jumbo i tork. Mamy wszystko, co potrzebne – od mocnych, trwałych marek z 2-warstwowym papierem toaletowym ellis lub jumbo po luksusowe, puszyste 3 -warstwowe rolki papieru toaletowego aha lub tork. Nasza oferta obejmuje również 1-warstwowy szary papier, który nada się do zastosowania w toaletach publicznych, znajdujących się np. w restauracjach, galeriach handlowych czy kinach. Jest to najtańsza alternatywa w porównaniu z pozostałymi i znacznie droższymi wariantami papierów toaletowych. W zależności od miejsca stosowania produktu polecamy jednak zainwestować w papier toaletowy 2 lub 3-warstwowy, ponieważ w dłuższej perspektywie może okazać się bardziej ekonomiczny. To z kolei pozwoli zaoszczędzić czas na wymianę i pieniądze przeznaczone na zakup. Dostępne warianty występują w formie opakowań pudełkowych lub zwykłych o różnej pojemności, dzięki czemu papier toaletowy jumbo, tork lub ellis można zakupić hurtowo.

Wydajny papier toaletowy – wysoki komfort i higiena
Dostępne w sklepie warianty papieru toaletowego charakteryzuje wysoka wydajność i komfort użytkowania, ponieważ stawiamy na najwyższy standard. Szczególnie papier toaletowy tork typu smart one, który redukuje zużycie do 40%, ze względu na pojedynczy system dozowania. Zalecany jest do łazienek i toalet, o średnim lub wysokim natężeniu Większość z dostępnych produktów wyprodukowana jest z celulozy, co gwarantuje wytrzymałość i sprawia, że w użytkowaniu papier toaletowy jest delikatny i nie podrażnia skóry. Możliwość wyboru papieru o dużej pojemności powoduje, że wymiana staje się rzadsza a ryzyko spowodowane skończeniem się papieru zdecydowanie niższe. Oferowana różnorodność marek i wariantów o różnych parametrach zapewnia dostępność do najlepszego rozwiązania, niezależnie od liczby użytkowników i potrzeby użycia w danym miejscu.

Który papier toaletowy będzie najlepszy?
Papier toaletowy aha wykonany jest z 3-warstwowej 100% celulozy i pakowany po 8 sztuk. Niezwykle wytrzymały i delikatny w użytkowaniu. Zapewnia komfort i wysoką higienę. Zalecany jest głównie dla domów, biur czy hoteli, którym zależy na zapewnieniu najwyższego standardu. Papier toaletowy tork jest bardziej ekskluzywny i oferuje różne opakowania, materiały, systemy dozowania i ilość warstw. Dlatego w zależności od potrzeb idealnie sprawdza się w branżach HoReCa, w służbie zdrowia i łazienkach o średnim lub dużym natężeniu ruchu. Papier toaletowy jumbo występuje w rolce i do wyboru mamy kolor biały lub szary oraz materiał 1_ lub 2-warstwowy. Jest tańszy i zwykle stosowany w toaletach publicznych.