Czyściwa

Czyściwa przemysłowe dla różnego sektora przemysłu
W naszej ofercie czyściw przemysłowych mamy produkty dostępne w różnych wariantach materiałowych m.in. papierowe, włókninowe czy celulozowe. Każde dostępne czyściwo w naszym asortymencie spełnia inną funkcję, którą warto poznać, czytając dalszy opis. Ponadto oferujemy warianty w różnej ilości warstw (1,2 lub 3-warstwowe), po to, by jak najlepiej dopasować produkt do swoich potrzeby. Co istotne, materiały do produkcji czyściw włókninowych, papierowych czy przemysłowych pochodzą z makulatury, czyli z recyklingu. Nasze czyściwo to produkt potrzebny w każdym przedsiębiorstwie, dlatego wykonany został z myślą o branżach, które chcą mieć zapewniony wysoki poziom czystości w firmie. Co więcej, szeroki wybór powstał z myślą o dopasowaniu czyściwa do różnego sektora przemysłu, w tym również nadające się do kontaktu z żywnością. Posiadamy czyściwa przemysłowe zarówno w małych, jak i dużych rolkach. Niektóre warianty pasują również do dozowników stojących oraz ściennych, które zapewniają wysoką wydajność i wygodę użytkowania.

Czyściwa papierowe, włókninowe i celulozowe
Czyściwa papierowe doskonale nadają się do łatwego i niewymagającego wycierania cząsteczek kurzu. Natomiast czyściwa włókninowe zapewniają doskonałą chłonność i miękkość. Z kolei czyściwa celulozowe mogą skutecznie usuwać oleje i tłuszcze. Czyściwa przemysłowe to wszechstronny i wydajny produkt o wysokich właściwościach absorpcyjnych. Dzięki czemu nasze czyściwa wystarczają na dłużej, a na czyszczonych powierzchniach nie pozostawiają pozostałości w rodzaju pyłków czy smug. Co więcej, z uwagi na wykorzystywany do produkcji materiał, czyściwa przemysłowe charakteryzują się dużą wytrzymałością i nie pylą w trakcie użytkowania. Taka zaleta naszych produktów pozwala na skuteczną i bezpieczną konserwację maszyn czy powierzchni płaskich. Dlatego też czyściwa przemysłowe są niezbędnym elementem, w każdym środowisku przemysłowym, które musi utrzymywać maszyny, narzędzia i materiały oraz powierzchnie w czystości.

Czyściwa przemysłowe o szerokim zastosowaniu
Czyściwa przemysłowe znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie na co dzień pracownicy muszą mierzyć się z różnego rodzaju specyficznymi zabrudzeniami. Idealnie będą nadawać się tam, gdzie powierzchnia jest bardzo wrażliwa na zarysowania, ponieważ nasze czyściwa nie powodują rys. W zależności od potrzeb danej branży, czyściwa przemysłowe można stosować w przemyśle produkcyjnym, mechanicznym, samochodowym itp. Ważną rolę odgrywają również w branży HoReCa, gdzie pomagają utrzymać wysoką higienę w obiekcie a w szczególności w kuchni czy łazienkach oraz w miejscach przebywania gości.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem właściwego czyściwa, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – Chętnie pomożemy z wyborem.