ZWROT TOWARU

 

1. Zwrot w ramach odstąpienia od umowy reguluje Art. 27. Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U.2014 poz.827) . W ciągu 14 dni od dnia odebrania paczki Klient zobowiązany jest do poinformowania Sprzedawcy o chęci odstąpienia (informacja mailowa lub na piśmie). W tym czasie paczka powinna być odesłana z formularzem, w którym należy podać swoje dane (imię i  nazwisko, nazwa firmy), nr zamówienia wraz z ceną, nr konta do zwrotu. W ciągu 14 dni od dnia odebrania paczki realizowany jest zwrot na konto bankowe. Nie odbieramy paczek nadanych do nas za pobraniem. Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 30-go maja 2014, art. 34 ust2, nie zwracamy kosztów przesyłki zwrotnej. Przed zwrotem prosimy o kontakt pod nr tel.: 510 476 391

2. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

 

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy wyszczególniony na danej aukcji sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego).

Zwrot należności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, ale nie wcześniej niż towar zostanie zwrócony przez Kupującego.

Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.

Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli i wysłać je na adres e-mail: sklep@embart.com.pl lub na adres firmy wraz ze zwracanym towarem.

 

Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że zostanie odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie.

W przypadku śladów używania, ubytków, uszkodzeń produktu (nie dotyczy towarów sprzedawanych jako używane) wartość zwrotu może zostać odpowiednio pomniejszona.

Do celów księgowych niezbędne jest dostarczenie dowodu zakupu.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

3. Telefon kontaktowy w sprawie zwrotu towaru: 510 476 391

 

Jesteśmy otwarci na współpracę i staramy się, aby Nasze usługi były na najwyższym poziomie.

4. Prosimy o przemyślane  zakupy, a w razie wątpliwości o uprzedni kontakt z nami. Produkty ochrony osobistej oraz artykuły medyczne, często są pakowana w  sposób sterylny. W związku z tym, produkty rozpakowane (nie dotyczy opakowania transportowego), zgodnie z regulaminem mogą nie zostać przyjęte jako zwrot.