Ręczniki papierowe

W naszej szerokiej ofercie ręczników papierowych można znaleźć wysokiej jakości czyściwa, ręczniki papierowe w roli, celulozowe oraz zz, a także składane. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu i różnorodnemu materiałowi oraz ekonomiczności każda firma lub osoba indywidualne ma możliwość wyboru najlepszego rozwiązania i dopasowania do potrzeb. Wszystkie dostępne modele charakteryzuje wydajność, dzięki czemu starczają na dłużej, co pozwala zaoszczędzić pieniądze przeznaczone za zakup. Co więcej, oferujemy również ekologiczne czyściwa papierowe, które mają certyfikaty świadczące o przyjaznym wpływie na środowisko. Dla branż gastronomicznych zapewniamy dostępność ręczników, które spełniają obowiązujące normy stosowania ich w kontakcie z żywnością. Jeśli posiadasz już dozownik do ręczników papierowych to mamy również warianty, które z pewnością będą pasować.

Jak wybrać najlepsze czyściwo papierowe?
W zależności od potrzeb warto zwrócić uwagę na materiał, rodzaj czyściwa i działalności oraz chłonność. Ze względu na materiał w naszej ofercie wyróżniamy ręczniki celulozowe, które są bardzo chłonne i wydajne. Nie rwą się i idealnie nadają się do szybkiego usuwania/ścierania plam z oleju czy smaru. Ręczniki celulozowe chętnie wykorzystywane są w zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych czy przez firmy sprzątające itp. Co więcej, wykazują się większą estetyką oraz miękkością. Ze względu na ilość warstw oferujemy 1-warstwowe lub 2-warstwowe. Z czego jednowarstwowe najlepiej sprawdzają się do wycierania rąk lub ścierania niewielkiej ilości rozlanych płynów. Natomiast dwuwarstwowe ręczniki papierowe TORK charakteryzują się już większą chłonnością i wytrzymałością na wilgoć oraz zabrudzenia. Dlatego idealnie nadają się, gdy konieczne jest dokładne osuszanie i oczyszczanie powierzchni. Ponadto są bardziej ekonomiczne, a to oznacza, że w rezultacie zużywana jest mniejsza ilość.

Ręczniki papierowe w roli czy składane ręczniki papierowe?
Ręczniki papierowe w roli umieszczone są na rolce i oddzielone między sobą perforowaniem, co ułatwia rozdzielenie papieru na pojedyncze listki. Zwykle stosuje się je w gospodarstwach domowych lub w firmach sprzątających. Natomiast składane ręczniki papierowe umieszcza się w specjalnym podajniku, dlatego w użytkowaniu są bardzo wydajne i zapewniają odpowiednią higienę. Ich ułożenie sprawia, że z łatwością można wyciągnąć potrzebną ilość listków papieru, bez konieczności dotykania pozostałych. Składane ręczniki papierowe bardzo często stosuje się w np. branżach HoReCa, na stacjach benzynowych czy gabinetach lekarskich.

Ręcznik papierowe marki zz
Ręczniki papierowe składane w zz to najlepszy wybór do łazienek domowych lub biurowych czy toalet publicznych. Wyróżnia ich wszechstronność i możliwość zachowania wysokiej higieny podczas szybkiego osuszania dłoni. Uniwersalność ręczników papierowych zz powoduje, że pasują niemal do większości dozowników dostępnych na rynku.