Miotły, szczotki, kije

Szczotki do zamiatania do różnych powierzchni
Szczotki do zamiatania to również szczotki w rozumieniu takim jak miotły czy miotły drewniane z kijem. Wszystkie z naszych dostępnych produktów służą do usuwania kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń z powierzchni podłóg, w tym drewna, płytek ceramicznych, kamienia, betonu i dywanów. Szczotki do zamiatania oferujemy w różnych rozmiarach, kształtach oraz wykonanych z różnych materiałów, dzięki czemu można dobrać odpowiednią szczotkę do swoich potrzeb. W zależności od rodzaju powierzchni do wyboru mamy szczotki o miękkim włosiu odpowiednim dla czyszczenia drewnianych podłóg czy schodów oraz szczotki z twardym włosiem dla np. betonowych powierzchni czy tarasów.

Szczotki ryżowe do delikatnych przedmiotów i powierzchni – przyjazne środowisku
Szczotki ryżowe zwane też szczotki ręczne lub szczotki na kij głównie przeznaczone są do czyszczenia naczyń, ale i również do powierzchni płaskich. Wyróżniają się niezwykłą miękkością i delikatnością, dzięki czemu nie rysują powierzchni naczyń i innych delikatnych przedmiotów. Mogą być stosowane do mycia kubków, talerzy, filiżanek i innych naczyń, a także do czyszczenia warzyw, owoców i grzybów oraz do zamiatania podłóg.

Szczotki ryżowe, które oferujemy są również przyjazne środowisku, ponieważ wykonane są z naturalnych materiałów i nie zawierają plastiku. Wykazują się niezwykłą trwałością, dzięki czemu mogą być stosowane przez długi czas, zanim zostaną zutylizowane jako odpady biodegradowalne.

Skrobaczki wykonane z metalu do gładkich powierzchni
Metalowe skrobaczki z plastikową rączką przeznaczone są do łatwego usuwania pozostałości farby, zaschniętego brudu, naklejek, gum do żucia oraz innych zanieczyszczeń z gładkich powierzchni. Ponadto występują w wielu wariantach, dzięki czemu możesz znaleźć idealną skrobaczkę dopasowaną do swoich potrzeb. Skrobaczki najczęściej okazują się przydatne podczas prac remontowo-budowlanych.

Lekkie kije do mopa i mioteł z możliwością dopasowania długości
W naszej ofercie znajdziesz kije aluminiowe i plastikowe, które można zastosować do mopów lub mioteł. Wyróżnia je lekkość oraz trwałość, co czyni je dobrym wyborem do codziennych zadań związanych ze sprzątaniem. Można je łatwo skrócić lub przedłużyć, aby dopasować długość do indywidualnych potrzeb. Aluminiowe kije do mopa, czy mioteł są łatwe w czyszczeniu i odporne na korozję, co zapewnia ich długotrwałą wytrzymałość. Co więcej, nasz aluminiowy kij jest bezpieczny w użyciu, ponieważ nie jest podatny na pęknięcia, które mogą powstać w przypadku kija z tworzywa sztucznego lub drewna. Natomiast plastikowe kije do mioteł i mopów wyróżnia zdecydowanie niższa cena niż w przypadku aluminiowych i są wodoodporne. Dlatego też idealnie sprawdzają się w przypadku stosowania z mokrymi przedmiotami, czyli mopami.

Kij do mopa obrotowego
Oferowane przez nas kije do mopa obrotowego to z powodzeniem zapewnienie skuteczności w usuwaniu brudu i zanieczyszczeń, dzięki zastosowaniu obrotowego mopa, który może być obracany wokół własnej osi. Łatwy w obsłudze i nie wymaga zbyt wiele siły fizycznej, aby uzyskać pożądany efekt sprzątania. Kij do mopa obrotowego jest ergonomiczny i zapewnia wygodę podczas pracy, co oznacza, że można dłużej pracować bez zmęczenia w przeciwieństwie do czyszczenia ręcznego.