Mycie podłóg

Dostępne w naszym asortymencie środki czystości do mycia podłóg zostały stworzone specjalnie do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia różnych rodzajów powierzchni podłogowych. Przeznaczone do usuwania trudnych plam i zabrudzeń, takich jak tłuste ślady butów czy też zacieki po wodzie. Dzięki temu można mieć pewność, że nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia zostaną skutecznie usunięte, a podłogi będą czyste, pachnące i z połyskiem. Nasz preparaty do mycia podłóg znajdą zastosowanie w różnych miejscach i sytuacjach, w których konieczne jest utrzymanie czystości podłóg. Mogą być stosowane w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, restauracjach, hotelach, szpitalach, szkołach, halach produkcyjnych, magazynach i w wielu innych miejscach. Mogą być używane na drewnianych, płytkowych, betonowych, kamieniach i innych powierzchniach. W zależności od rodzaju produktu i jego przeznaczenia, chemia do mycia podłóg Embart może być stosowana do ręcznego czyszczenia podłóg, jak również do zastosowania w automatycznych urządzeniach do mycia podłóg.

Profesjonalne preparaty do mycia paneli to skuteczność, bezpieczeństwo i ochrona powierzchni

W kategorii chemii do mycia podłóg i uniwersalnych płynów do mycia podłóg znajdują się produkty renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość i skuteczność swoich produktów. Wszystkie produkty w tej kategorii zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem ich składu, tak aby były bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego, dlatego większość z nich jest ekologiczna. Zawierają składniki, które zostały specjalnie dobrane do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, plam i brudu, co sprawia, że są one bardziej skuteczne w usuwaniu zabrudzeń niż standardowe środki czyszczące. Niektóre z naszych dostępnych alkoholowych płynów do mycia podłóg zawierają substancję, które specjalnie chronią powierzchnię przed zarysowaniem i przedwczesnym zużyciem, a także nadają połysku. Wiele też preparatów do mycia podłóg zawiera składniki antypoślizgowe, które pomagają zapobiegać poślizgnięciom i upadkom na mokrych lub śliskich powierzchniach, co zapewnia bezpieczeństwo osobom przechodzącym po umytej podłodze.

Mycie podłóg profesjonalnymi środkami zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów

Niektóre z dostępnych środków czystości do mycia podłóg zawierają składniki antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, które pomagają zapobiegać rozwojowi bakterii i grzybów. To szczególnie ważne w pomieszczeniach, gdzie jest dużo wilgoci, takich jak łazienki i kuchnie. Tym samym jest to bardzo ważne w branżach HoReCa, w których wymagana jest wysoka higiena ze względu na żywność i ludzi.

Preparaty do mycia podłóg – pomoc w doborze właściwych produktów

Odpowiednio dobrane preparaty zapewniają skuteczną ochronę przed zarysowaniami i matowieniem powierzchni. Ponadto skutecznie usuną brud, zabrudzenia i plamy z powierzchni podłóg, oszczędzając przy tym czas, wysiłek i pieniądze. Dlatego, jeśli nie jesteś pewien, co do wyboru właściwej chemii do mycia podłóg - chętnie pomożemy i udzielimy rady.