DAILY CLEAN - mydło marsylskie 1l /PROFIMAX/ Zobacz większe

DAILY CLEAN - mydło marsylskie 1l /PROFIMAX/

CH285

Cena:

18.92 netto

23.27 brutto

Opis produktu

mydło marsylskie

Daily Clean Super Aroma to profesjonalny mocno zapachowy płyn do mycia i pielęgnacji wodoodpornych powierzchni, zawierający detergenty rozpuszczalne w wodzie. Nadaje się do stosowania na takich powierzchniach jak:
- panele podłogowe
- linoleum
- powierzchnie lakierowane
- płytki ceramiczne czy marmurowe
Może być również stosowany na podłożach pokrytych środkami do nabłyszczania podłóg np. AKRYLAN.
 Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu o zaawansowanym działaniu jest produktem 3w1:
- Doskonale myje, dzięki czemu nie zostawia żadnych smug, zacieków czy innych zanieczyszczeń, powstających podczas czyszczenia.
- Pielęgnuje, nadając powierzchni delikatny połysk.
- Wypełnia pomieszczenie intensywnym i przyjemnym zapachem mydła marsylskiego, który z pewnością pozostawi miłe wrażenie węchowe. Dzięki właściwością chłonnym, doskonale eliminuje nieprzyjemne zapachy.
Produkt zawiera neutralne ph o wartości 6, dlatego doskonale myje wszystkie powierzchnie zmywalne, odporne na działanie wody. Powoduje, że produkt nie nawarstwia się. Dodatkowo po użyciu produkt nie wymaga spłukiwania a przy myciu ręcznym nie podrażnia skóry dłoni.

Zastosowanie:
Płyn o zapachu mydła marsylskiego, polecany jest do stosowania na wszystkich powierzchniach wodoodpornych. Swoje zastosowanie znajdzie w branży przemysłowej, gastronomi, w domach opieki społecznej czy do mycia powierzchni autobusu lub pociągu.

Sposób użycia:
Preparat stosować w zależności od stopnia zabrudzenia, przygotować roztwór roboczy od 50 do 100 ml środka na 10 l wody. Powierzchnie myć przy pomocy mopa. Natomiast w celu usunięcia mocnego zabrudzenia, przemyć nierozcieńczonym płynem naniesionym na ściereczkę lub gąbkę.

Zapach:
Mydło marsylskie. 
Gama zapachowa zapewnia również zapach owocowy raj lub zielona dolina