Dozowniki

Szeroki wybór różnego rodzaju dozowników
W naszym asortymencie mamy dozowniki do mydła, nakładek sedesowych, serwetek oraz dozowniki do butelek. Oprócz tego posiadamy dozowniki sanitarne bezdotykowe, a także dozowniki na papier. Oferujemy produkty o różnej pojemności, które można dostosować do częstotliwości korzystania oraz bezdotykowe czy mechaniczne systemy dozowania. Co więcej, niezawodny i inteligentny system dozowania, potrafi idealnie odmierzyć określoną ilość mydła, co sprawia, że dozowniki są wysoce wydajne. Dodatkowo nasze dozowniki zapobiegają samoczynnemu wyciekaniu mydła.

Dysponujemy dozownikami do mydła czy papieru w wersji wiszącej, ze względu na większą wygodę użytkowania. Zważywszy na innowacyjność dozowników wiszących, montaż, jak i demontaż okazuje się bardzo prosty. Natomiast dozowniki do serwetek występują w wersji stojącej. Szeroki wybór dozowników pozwala kompleksowo zaopatrzyć się przedsiębiorcą, jak i gospodarstwom domowym w najbardziej potrzebne produkty.

Dozowniki dla obiektów użyteczności publicznej
Nasze dozowniki tworzone są z myślą o branżach i obiektach, w których codziennie przemieszcza się duża ilość osób. Higiena w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotna i zważywszy na to, oferowane przez nas dozowniki na płyn pozwalają w szybki i wygodny sposób oczyścić dłonie. Odpowiednie dozowniki do mydła zagwarantują wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa. Za pomocą automatycznego systemu blokowania, dozowniki nie kapią, dzięki czemu są nie tylko wydajne, ale i również higieniczne oraz nie pozostawiają po sobie nieestetycznych plam.

Dozowniki do nakładek sedesowych wraz z dozownikami do mydła zapewniają jeszcze wyższy poziom higieny w miejscach użyteczności publicznej i nie tylko. Nasze dozowniki do nakładek sedesowych posiadają wytrzymałą i estetyczną obudowę, która dodatkowo ułatwia pobieranie nakładek. Co więcej, posiadanie takich dozowników korzystnie wpływa na wizerunek firmy, ponieważ pokazuje klientom, jak i pracownikom, że kwestia higieny i bezpieczeństwa jest dla nich priorytetem.

Dozowniki do serwetek dla branż HoReCa i nie tylko
Dozowniki do serwetek to niezwykle istotny element w branży HoReCa a w szczególności dla gastronomi. Klienci dużą uwagę przykuwają do tego ważnego komponentu w obiekcie. Poza atrakcyjnym elementem wyposażenia, dozowniki do serwetek pełnią ważną funkcje, jaką jest pomoc w utrzymaniu higieny podczas posiłku. W naszej ofercie mamy dozowniki, w których serwetki pobiera się od góry, a także modele montowane do ściany z wylotem na froncie. Montowane dozowniki na papier lub ręczniki papierowe mogą być wykorzystywane w restauracjach, łazienkach czy pokojach hotelowych, jak i w kuchniach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dozownikami, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – Chętnie pomożemy w wyborze.