Chusteczki higieniczne BOX a'100

P2

Cena:

3.87 netto

4.76 brutto

Opis produktu

chusteczki higieniczne w pudełku

Cechy produktu:
- wszechstronne zastosowanie
- delikatny i miękki materiał
- bezpieczne dla skóry
- odporne na rozdarcia
- Nie powodują podrażnień
- Wygodne w użyciu

Opis:
AHA BOX to 100 sztuk chusteczek higienicznych zawartych w eleganckim kolorystycznie pudełku. Wyprodukowane są ze szlachetnej masy celulozowej i wykonane z 2 warstw materiału, co gwarantuje wyższą odporność na rozerwanie ich podczas użytku. Chusteczki posiadają materiał, który w kontakcie ze skórą i błoną śluzową nie powoduje otarć. Są niezwykle przyjemne i miękkie w stosowaniu. Chusteczki higieniczne w pudełku dozuje się pojedynczo bezpośrednio z opakowania, który jest wygodny w użyciu i pomaga w codziennej pielęgnacji skóry nosa.
Dzięki swoim szerokim możliwością zastosowań, polecane są do:

  • domów rodzinnych czy mieszkań
  • biur i hoteli
  • salonów kosmetycznych czy gabinetów lekarskich

Dodatkowo zachęcają do zaopatrzenia się w większą ilość, ponieważ mogą okazać się przydatne podczas różnych czynności codziennych np.: rozlanie kawy czy nagły krwotok z nosa. Podczas takich sytuacji pozwalają zachować wysoki stopień higieny, jednocześnie pozbywając się zabrudzeń różnego typu.

Zastosowanie:
Chusteczki w pudełku przeznaczone są zwykle do komfortowego pozbywania się wydzieliny z nosa, ale ze względu na ich wielofunkcyjność, często traktowane są jako produkt uniwersalny. Dlatego nadają się również do:

  • wycierania skóry
  • czyszczenia przedmiotów lub powierzchni

A nawet mogą służyć jako serwetki do serwowania niektórych przekąsek.