Olejek zapachowy KALA 250ml Zobacz większe

Olejek zapachowy KALA 250ml

CH483

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Cena:

18.59 netto

22.87 brutto

Opis produktu

odświeżacze zapachowe

Delice to profesjonalny odświeżacz zapachowy na bazie prawdziwych perfum inspirowanych luksusowym zapachem D&G Dolce. Świeżość kwiatów neroli i papaji w połączeniu z egzotyką kaszmiru nadają niezwykłego charakteru. Powodując, że ten odświeżacz zapachowy otula nas wyjątkowym Sycylijskim słońcem, który bije promieniami witalności. Dzięki kombinacji charakternych nut kojarzących się z powiewem ciepłych letnich dni. Zapach Dolce wprowadza do pomieszczeń uczucie radości i szczęścia.
Odświeżacz zapachowy idealnie znajdzie swoje miejsce w pomieszczeniach takich jak np.:

  • salony i pokoje
  • samochody i autokary
  • pokoje hotelowe czy apartamenty 

Odświeżacz Delice jako profesjonalny środek odświerzający powietrze, dzięki swoim wysoce skoncentrowanym składnikom, skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy np.: z WC, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach czy resztkach organicznych. Dodatkowo przyjemny zapach utrzymuje się kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (minimum 1-2 dni).
Naturalne składniki występujące w odświeżaczu powietrza nie uczulają, więc jest przyjazny alergikom i skutecznie odstraszają insekty. Co skutkuje możliwością uniknięcia stosowania toksycznych substancji odstraszających robactwo, które mogą wywoływać ciężkie alergie u dzieci i dorosłych.
Odświeżacz zapachowy posiada właściwości dezynfekujące, dlatego może służyć jako dodatek do mycia armatury łazienkowej, pozostawiając powierzchnie łazienki błyszczącą i bez smug. Dodatkowo zapobiega powstawaniu brzydkich plam po wodzie.
Produkt jest bezpieczny - nietoksyczny dla ludzi i otoczenia.
Zapach DELICE to zwycięzca konkursu Targów HORECA 2018 w Krakowie. Jest gwarancją najwyższej jakości i wydajności w Polsce.

Zastosowanie:

Odświeżacz zapachowy Delice rozpylać na powierzchnie zmywalne (nie w powietrze):

  • na salony, pokoje, biura
  • na łazienki i toalety (na glazurę, umywalki, muszle)
  • w autach i pomieszczeniach (na dywaniki, podłogę, kaloryfery oraz inne zmywalne powierzchnie).

Nie spryskiwać podłóg i powierzchni z połyskiem. Można spryskać armaturę i przetrzeć szmatką. Odświeżacz zapachowy, również można użyć jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, nawilżaczy powietrza czy klimatyzatorów.

Dostępne pojemności:
100ml l 250ml l 500ml l 1l l 5l l