UNI CLEAN U200 1l - mycie uniwersalne /Clearez/ Zobacz większe

UNI CLEAN U200 1l - mycie uniwersalne /Clearez/

CH400

Cena:

9.44 netto

11.61 brutto

Specyfikacja produktu

pH7-9
Pojemność1l

Opis produktu

uniwersalny środek myjący

Uni clean u200 1l to uniwersalny środek myjący do użytku codziennego, który osiąga pożądane efekty czyszczenia już przy zastosowaniu niewielkiego stężenia. Posiada szerokie spektrum działania, dlatego nadaje się do mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni podłogowych i ponad podłogowych takich jak:

  • płytki ceramiczne
  • panele winylowe
  • tworzywa sztuczne
  • okna czy meble

Preparat nie wymaga dodatkowego stosowania innych środków myjących. Za pomocą swoich wysoce skoncentrowanym składnikom połączonym z ph ok. 7 o odczynie kwaśnym z łatwością wyczyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Uniwersalny środek myjący posiada dużą zawartość alkoholu, dzięki czemu nie nawarstwia. Dodatkowo szybko wysycha nie pozostawiając po Sobie nieestetycznych smug. Użycie Uni clean u200, gwarantuje czystość i piękny połysk. Dzięki czemu powierzchnia odzyskuje swój prawidłowy wygląd. Jednocześnie nadając pomieszczeniom przyjemny, długo utrzymujący się owocowo – kwiatowy zapach.

Zastosowanie:
Uniwersalny środek myjący U200 przeznaczony jest do mycia ręcznego. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni przygotować roztwór roboczy rozcieńczając środek wodą.