FLOOR CLEAN F100 5l - mycie podłóg /Clearez/ Zobacz większe

FLOOR CLEAN F100 5l - mycie podłóg /Clearez/

CH252

Cena:

40.00 netto

49.20 brutto

Opis produktu

Środek do mycia i pielęgnacji podłóg

Floor clean F 100 to profesjonalny środek do mycia podłóg, zawierający detergenty rozpuszczalne w wodzie. Nadaje się do stosowania na wszystkich powierzchniach podłogowych wodoodpornych min.:

  • płytki ceramiczne 
  • parkiety drewniane
  • linoleum
  • kamień naturalny i sztuczny

Środek do mycia podłóg F100, może być również stosowany na podłogach pokrytych preparatami do zabezpieczania i nabłyszczania np. AKRYLAN. Używanie tego preparatu to świetne rozwiązanie do częstego i systematycznego mycia podłóg. Dzięki przyjemnemu zapachowi o leśno-kwiatowej nucie, nada pomieszczeniu świeżej energii. Środek do mycia podłóg idealnie znajdzie swoje zastosowanie w zakładach pracy, placówkach medycznych, przedszkolach, urzędach, szkołach itp. Dobrze dobrany skład w połączeniu z odpowiednią zawartością ph (7-9), gwarantuje nam uniknięcia niepożądanych smug. Dzięki czemu umożliwia szybsze wykonywanie czynności, przez co praca staje się przyjemniejsza i efektywniejsza. Dodatkowo zapewnia nam świetne efekty wizualne, które widać już po pierwszym użyciu środka do mycia podłóg.

Zastosowanie:
Sposób zastosowania środka do mycia podłóg F100 w zależności od mycia ręcznego czy maszynowego oraz stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Należy przygotować roztwór roboczy rozcieńczając środek do mycia podłóg z wodą w odpowiednim stosunku. 

Pliki do pobrania