GLASS CLEANER - mycie szkła 500ml /PROFIMAX/ Zobacz większe

GLASS CLEANER - mycie szkła 500ml /PROFIMAX/

CH282

Cena:

8.28 netto

10.18 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność0,5l

Opis produktu

Środki do mycia okien

Glass Cleaner to profesjonalny środek czyszczący przeznaczony do czyszczenia powierzchni szklanych i wysokopołyskowych takich jak szkła, okna lustra czy glazura.
Produkt posiada szerokie zastosowanie, dlatego również może być stosowany do czyszczenia mebli na wysoki połysk w tym powierzchni lakierowanych.

Szczegółowy opis:
Przy używaniu środków do mycia okien należy pamiętać, że szklane powierzchnie wymagają sporo uwagi podczas ich bieżącej pielęgnacji, ponieważ często się brudzą i są narażone na nieestetyczne ślady po palcach, czy kroplach deszczu. Dlatego środek do mycia okien Glass Cleaner, to idealne rozwiązanie dla tego typu problemu. Preparat w swoim składzie zawiera wysoce skoncentrowane składniki i neutralne ph o wartości 5-7, które w połączeniu ze Sobą, skutecznie usuną uciążliwy tłuszcz czy brud. Natomiast za pomocą zawartego w składzie alkoholu, środek doskonale wyczyści ślady po palcach czy kroplach deszczu. Dodatkowo preparat, nie pozostawia po Sobie nieestetycznych smug, więc czyszczenie szklanych powierzchni staje się szybsze i efektywniejsze. Okna, ramy okienne czy szyby staną się zadbane i lśniące, które nie będą wymagać ponownego czyszczenia. Podczas użycia, produkt wytwarza charakterystyczny dla użytej kompozycji zapach, który przyjemnie wypełnia pomieszczenie.

Sposób użycia:
Środek do mycia okien i szkła jest gotowy do użycia i przeznaczony do czyszczenia ręcznego.
Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczone powierzchnie przy pomocy rozpylacza lub szmatki, następnie przecierać powierzchnie suchą szmatką do całkowitego osuszenia.