Pinoset 500ml Zobacz większe

Pinoset 500ml

CH215

Cena:

27.02 netto

33.23 brutto

Specyfikacja produktu

pHok 4
Pojemność500ml

Opis produktu

Środek zapachowy do toalety

Pinoset 500 ml to profesjonalny skuteczny środek zapachowy do toalet i innych pomieszczeń sanitarnych, może być wykorzystywany w takich miejscach jak:

  • toaleta
  • umywalnie
  • pomieszczenia z natryskami
  • pomieszczenia do prania, odkażania czy suszenia

Może być również stosowany w hotelach, firmach sprzątających czy w gastronomii.
Perfumowany koncentrat to wysoce skoncentrowany kwasowy środek zapachowy do toalet o ph ok. 4. Eliminuje nieprzyjemny zapach, tworząc i unosząc w powietrzu przyjemną świeżość. Wszystko to dzięki umiejętnie dobranym olejkom zapachowych w preparacie min. Limonene, Linalol, Coumarin i Alpha - Isomethyl Ionone, które wspólnie wywołują nutę sosny.
Oprócz przyjaznego wrażenia węchowego, które neutralizuje nieprzyjemne wonie. Środek zapachowy do toalet gwarantuje nam jego przedłużone działanie, co odgrywa ważną role w placówkach, w których przemieszcza się wiele osób.

Zastosowanie: 
Przed pierwszym zastosowaniem środka zapachowego do toalet, koniecznie należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu. Nieodpowiednie użycie produktu może wywołać wizualne szkody.
Aby poprawić jakość powietrza i wzmocnić efekty zapachowe. Należy środek zapachowy do toalety, rozpylić klika razy na muszlę klozetową lub podstawkę na szczotkę.

Pliki do pobrania