MC 240 - do czyszcz. i piel. stali nierdz. 0,5l Zobacz większe

MC 240 - do pielęgnacji stali nierdzewnej 0,5l

CH61

Cena:

50.77 netto

62.45 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność0,5 l

Opis produktu

płyn do pielęgnacji stali nierdzewnej

MEDICLEAN 240 Steel to gotowy do użycia płyn do pielęgnacji stali nierdzewnej. Posiada właściwości czyszczące i konserwujące stal nierdzewną, galwanizowaną oraz aluminium, które pomagają w utrzymaniu higienicznej czystości. Zapewni jednocześnie dłuższy czas eksploatacji urządzeń i powierzchni wykonanych z tego materiału. Antystatyczny preparat, dzięki szerokiemu spektrum działania, charakteryzuje się wysoce skutecznymi składnikami, które zapewniają ochronę przed powstawaniem rdzy i procesami oksydacji (utleniania). Za pomocą łatwego sposobu aplikowania, przy użyciu spryskiwacza. Płyn do pielęgnacji i czyszczenia stali nierdzewnej, dotrze w każde trudno dostępne miejsce. Dzięki czemu skutecznie usunie zabrudzenia i nieestetyczne odciski palców, powstałe na skutek prac codziennych. Nadaje powierzchniom wysoki połysk, usuwając wszelkie plamy, jednocześnie nie pozostawiając po Sobie niepożądanych smug. Preparat zapobiega powstawaniu śladów palców oraz powtórnemu osadzaniu się zabrudzeń. W rezultacie czyszczone powierzchnie na dłużej zostaną efektywnie zadbane wizualnie.
Płyn do pielęgnacji stali nierdzewnej w Swoim składzie, zawiera również kompozycje zapachowe (LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL), które wspólnie tworzą zapach zielonej herbaty. Co daje niezapomniane wrażenie węchowe.

Zastosowanie:

Preparat MEDICLEAN 240 Steel przeznaczony jest do czyszczenia, polerowania oraz konserwacji powierzchni ze stali nierdzewnej, aluminium i stali galwanizowanej. Może być stosowany w przemyśle, gastronomii czy medycynie

Sposób użycia:

Płyn do pielęgnacji stali nierdzewnej to produkt gotowy do użycia. Należy spryskać powierzchnię ściereczki lub bezpośrednio czyszczoną powierzchnie. Następnie przetrzeć, potem wypolerować czystą i suchą ściereczką.

Opakowanie:
butelka ze spryskiwaczem 500 ml