Odświeżacz BRISE - ŻEL Zobacz większe

Odświeżacz powietrza w żelu GLADE

CH104

Cena:

7.01 netto

8.62 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność150g

Opis produktu

  1. Żelowa formuła: Odświeżacz powietrza Glade w żelu to innowacyjna formuła, która powoli uwalnia zapach w powietrzu, zapewniając długotrwały efekt i zapachową przyjemność.

  2. Wielorakie zapachy: Dostępne są różnorodne zapachy, pozwalając Ci wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i dopasować go do konkretnego pomieszczenia.

  3. Skuteczność: Jego specjalna formuła działa skutecznie w walce z nieprzyjemnymi zapachami, niwelując je i pozostawiając świeże powietrze w pomieszczeniu.

  4. Trwałość: Żelowa konsystencja produktu sprawia, że jest on wyjątkowo wydajny, a jedno opakowanie zapewnia długotrwałe korzystanie do 30 dni.

Odświeżacz powietrza w żelu Glade to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących trwałych i przyjemnych zapachów, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć atmosferę spokoju i relaksu, czy też dodatkową energię i pozytywne wibracje, ten produkt spełni Twoje oczekiwania. Odkryj magię trwałych zapachów z odświeżaczem powietrza w żelu Glade i ciesz się przyjemnymi doznaniami w swoim otoczeniu.