Serwetka AIRLAID a'50 - BIAŁY/ AFH Zobacz większe

Serwetka AIRLAID a'50 - BIAŁY/ AFH

S1

Cena:

27.64 netto

34.00 brutto

Opis produktu

Serwetki flizelinowe

Serwetki flizelinowe AIRLAID a'50 w białym kolorze produkowane są z wysokiej jakości bibuły typu airlaid i charakteryzują się wyjątkową miękkością i strukturą imitującą serwetki bawełniane. Mimo, że serwetki flizelinowe są grube i sztywne to jednocześnie są delikatne i bardzo dobrze poddają się składaniu oraz wywijaniu. Dzięki swoim właściwością flizelinowym, materiał bardzo dobrze wchłania wodę a także inne ciecze. Dodatkowo serwetka jest wytrzymała na ścieranie i rozciąganie. Na skutek takiego waloru doskonale nadaje się do dekoracji. Dlatego serwetki flizelinowe to doskonały i praktyczny dodatek do stołu. Na pewno wpasują się w wystrój każdych wnętrz lokali, dla których ważny jest elegancki wygląd np.: 

  • restauracje
  • restauracje hotelowe

A także podczas ważnych wydarzeń okolicznościowych jakimi są:

  • chrzest
  • wesela
  • urodziny

Serwetki flizelinowe Airlaid również stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych serwetek tekstylnych – są wygodne w użytkowaniu, nie wymagają żmudnego prania i prasowania. Co w rezultacie zaoszczędzi mnóstwo czasu, który jest tak ważny podczas przygotowania wystroju przed uroczystością.
Naszym klientom możemy zapewnić szeroką gamę kolorystyczną serwetek flizelinowych, pozwalającą na dopasowanie produktu do wystroju każdego lokalu.
Wychodząc naprzeciw klientom wszystkie zamówienia są wyceniane indywidualnie przez naszych konsultantów, którzy są gotowi profesjonalnie skonsultować Twój projekt i przedstawić wszystkie możliwe rozwiązania.