Mop 40cm ECONOMIC mikrofaza kieszeń Zobacz większe

Mop 40cm ECONOMIC mikrofaza kieszeń

IN23

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Cena:

12.63 netto

15.53 brutto

Specyfikacja produktu

Długość40cm
Kolorbiały
Materiałmikrofaza

Opis produktu

nakładka do mopa economic

Nakładka do mopa economic posiada materiał wykonany z mikrofazy i kieszeniowy system mocowania. Zastosowanie takiego materiału (cienkie mikro włókna poliestrowe i poliamidowe), gwarantuje lepszą jakość pracy, ponieważ składa się z takich właściwości, które wchłaniają znacznie więcej wody. Skutecznie myje nawet bez użycia środków chemicznych. Doskonale pochłania brud, jednocześnie pozostawiając powierzchnię bez smug i z połyskiem. Podczas płukania nakładki, zawarte w niej mikro włókna szybciej pozbywają się brudu. Dzięki czemu czyszczenie nie wymaga dużo siły. Dodatkowo nakładka do mopa economic posiada właściwości ślizgowe, powodujące zmniejszenie uczucia zmęczenia, wykonywaną pracą.
Mikrofraza jest materiałem wysoce wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne i odpornym na czyszczenie. Dlatego nakładka w użytkowaniu posłuży nam o wiele dłużej, minimalizując koszty związane z ponownym zakupem. Mikrofaza dzięki swej strukturze blokuje przenikanie roztoczy czy kurzy, więc jest przyjazna alergikom. Zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania nie powodując alergii oraz podrażnień skóry dłoni.
Nakładka do mopa economic jest przyjazna środowisku, dzięki swoim właściwością odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Podczas pracy czy prania mopa, przedmiot nie uwalnia mikro plastiku do środowiska. Używając tej nakładki, świadomie przyczyniamy się do polepszenia warunków naszej planety.
Zastosowany system mocowania na kieszeń, gwarantuje stabilne użytkowanie nakładki.  

Zastosowanie:
Nakładką do mopa economic zaleca się do mycia powierzchni podłogowych, glazury, laminatów czy powierzchni kamiennych. Swoje zastosowanie znajdzie w takich miejscach jak:

  • zakłady pracy
  • gospodarstwa domowe
  • branża HoReCa
  • magazyny i biura

Dane techniczne:
Rodzaj: Nakładka do mopa
Materiał: mikrofaza
Długość: 40 cm
System mocowania: Kieszeń