Stelaż magnesowy 40cm Zobacz większe

Stelaż magnesowy 40cm

IN100

Cena:

39.00 netto

47.97 brutto

Specyfikacja produktu

Kolorniebieski
Wymiary40 x 11 cm

Opis produktu

Stelaż do profesjonalnych mopów.

Profesjonalny stelaż magnesowy przeznaczony do nakładek mopów podłogowych o długości 40 cm. Zalecany do czyszczenia pomieszczeń takich jak:
- łazienki
- biura i magazyny
- restauracje czy hotele
Stelaż został wykonany w zakładkowy system mocowania. Nakładki mocowane są poprzez umieszczenie końców stelaża w kieszeniach nakładki, dlatego doskonale sprawdzi się z wkładem do mopa podłogowego zawierającego kieszenie. Dzięki przemyślanej i profesjonalnej konstrukcji, stelaż magnesowy umożliwia bezdotykową wymianę, ponieważ posiada jeden przegub oraz przycisk nożny. Co w rezultacie zmniejsza kontakt naszych dłoni z zanieczyszczeniami.
Wysoka jakość tworzywa (polipropylen), powoduje, że w połączeniu z profesjonalnym mopem podłogowym, stelaż staje się lekki i wytrzymały. Idealnie sprawdza się przy trudno dostępnych narożnikach, poprawiając jakość czyszczenia jednocześnie ułatwiając wykonywaną czynność. Zapewnia dużą powierzchnię stykową, dzięki czemu sprzątanie jest znacznie dokładniejsze. Codzienna praca za pomocą tego funkcjonalnego stelaża staje się bardziej efektywna i nie wymaga większej siły.
Praktyczny magnes znajdujący się w stelażu ułatwia zamykanie uchwytu zapobiegając przed niespodziewanym otwarciem czy zsunięciem się nakładki.

Zastosowanie:
Profesjonalny stelaż magnesowy do mopa podłogowego, przeznaczony do stosowania przez osoby sprzątające. Nadaje się do wykorzystania w branżach HoReCa, szkołach, urzędach czy w zakładach pracy itp.

Dane techniczne:
Rodzaj: Stelaż magnesowy
Materiał: Polipropylen
Kolor: Niebieski
Rozmiar: 40 x 11 cm
Waga: 500g
Zastosowanie: do mopów podłogowych