POWER P400 1l - mycie gruntowne /Clearez/ Zobacz większe

POWER P400 1l - mycie gruntowne /Clearez/

CH484

Cena:

10.43 netto

12.83 brutto

Specyfikacja produktu

pH13-14
Pojemność1l

Opis produktu

środki do podłóg

Power P400 1 l to profesjonalny alkaliczny środek o właściwościach czyszczących do gruntownego mycia wodoodpornych podłóg oraz odpornych na działanie silnych alkaliów takich jak:

  • PCV
  • gres
  • granit
  • kamień sztuczny
  • żywica epoksydowa

Preparat P400 zawiera wysoce skoncentrowane składniki i zasadowe ph 13, które w połączeniu ze Sobą tworzą mocny i bardzo skuteczny, czyszczący środek do podłóg. Bez problemu usunie zabrudzenia olejowe, tłuszczowe, smary a także głęboko osadzony nie widoczny dla oka brud. Doskonale rozpuści zaschnięty wapień czy pozostałości z mydła. Wielką zaletą tego środka do podłóg jest to, że w możliwie szybki sposób usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia z ograniczonym wysiłkiem człowieka. Dlatego to idealne rozwiązanie w przypadku ciężko zabrudzonych przez codzienne użytkowanie powierzchni podłogowych w takich miejscach jak np. .:
- w supermarketach i centrach handlowych
- w zakładach przemysłowych czy placówkach medycznych lub w zakładach pracy
Może być również stosowany do podłóg zabezpieczonych polimerami. A jego ekonomiczne zastosowanie, powoduje, że produkt jest stosunkowo wydajny, nawet przy użyciu na większych powierzchniach.
Sposób użycia:
Niskopienny środek do podłóg przeznaczony jest do mycia ręcznego oraz w automatach szorująco-zbierających. Stosować w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Preparat rozcieńczyć w stosunku od 50ml do 200ml na 10l wody.