SANIT CLEAN S300 1L - mycie sanitrariatów/Clearez/ Zobacz większe

SANIT CLEAN S300 1L - mycie sanitrariatów/Clearez/

CH399

Cena:

10.00 netto

12.30 brutto

Specyfikacja produktu

pH2
Pojemność1l

Opis produktu

profesjonalne środki do ubikacji

Sanit Clean s300 1l to środek do ubikacji i czyszczenia powierzchni sanitarnych. Za pomocą odpowiednich składników i niskiemu ph <2 o odczynie kwaśnym, razem w połączeniu skutecznie usuwają wszelkie plamy, osady wapienne z twardej wody, kamień czy rdzę. Dlatego nadaje się do stosowania na wszelkie kwasoodporne powierzchnie takie jak:

  • muszle klozetowe
  • umywalki z porcelany i ceramiki
  • bidety czy pisuary
  • wanny lub kabiny prysznicowe, gdzie skutecznie usunie wszystkie zanieczyszczenia i gromadzące się bakterię.

Pozostawiając czyszczoną powierzchnie zadbaną i błyszczącą. Zawiera efektywną kombinację składników kwasowych, dlatego doskonale sprawdzi się podczas wykonywania regularnych prac codziennych, związanych z czyszczeniem mniejszych jak i większych powierzchni sanitarnych. 
Środek do ubikacji podczas używania, wytwarza w przestrzeni przyjemny, nie kwasowy zapach. Dodatkowo wystarcza na wiele użyć, dzięki ekonomicznemu zastosowaniu.
Wiedząc, że odpowiedni dobór preparatów sanitarnych, jest zależny od skutecznych składników i odpowiedniej wartości kwasowego ph, które poradzą Sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Idealnym rozwiązaniem dla tego typu problemu jest tutaj nasz środek do ubikacji Sanit clean s300

Zastosowanie:

Stosować w zależności od stopnia zabrudzonej powierzchni. W przypadku silnych zabrudzeń preparat stosować nierozcieńczony. Przeznaczony do czyszczenia ręcznego.