POWER 400 5l - mycie gruntowne /Clearez/ Zobacz większe

POWER P400 5l - mycie gruntowne /Clearez/

CH253

Cena:

39.50 netto

48.59 brutto

Opis produktu

produkt do gruntownego czyszczenia posadzek

Power P400 to profesjonalny preparat do gruntowego czyszczenia posadzek wodoodpornych oraz odpornych na działanie mocnych alkaliów:

  • PCV
  • kamień sztuczny 
  • gres
  • granit
  • żywica epoksydowa

Kluczem do efektywnego czyszczenia posadzek jest dobór odpowiednich środków czyszczących o silnym działaniu wraz z odpowiedni ph >13. Zadbane i czyste podłogi to wizytówka każdego miejsca pracy czy domu, dlatego POWER P400 to idealne rozwiązanie w przypadku ciężko zabrudzonych powierzchni np. w centrach handlowych, zakładach pracy czy placówkach medycznych. Nowoczesna i skoncentrowana formuła preparatu do czyszczenia posadzek, wnika we wszystkie trudno dostępne miejsca, dlatego usunie takie zabrudzenia jak min. olej, tłuszcz czy smar. Dzięki temu produktowi czyszczenie posadzek staje się przyjemne, efektywne i zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Dodatkowo starczy na wiele użyć a dzięki bogatej zawartości składników znajdujących się w płynie, staje on się bardziej ekonomiczny i wydajny.

Zastosowanie/sposób użycia:
Środek do czyszczenia posadzek jest mało pieniący, dlatego nadaje się do mycia ręcznego lub w automatach szorująco-zbierających.
Produkt należy rozcieńczyć w stosunku od 50ml do 200ml na 10l wody