VELODES SOFT PŁ 1l płyn do dezynfekcji rąk Zobacz większe

VELODES SILK - płyn do dezynfekcji rąk 1L

CH178

Ostatnie egzemplarze!

Cena:

33.34 netto

36.01 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność1l

Opis produktu

Płyn do odkażania rąk

Velodes Silk to płynny, alkoholowy płyn do odkażania rąk w zakresie usług medycznych. To preparat, którego skład został opracowany w taki sposób, aby wykazał jak najszybsze działanie bakteriobójcze (prątki gruźlicy, drożdżaki) i ograniczone wirusobójcze (Rotawirus, Norowirus) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (Vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, HIV, HBV, HCV). Produkt został przebadany dermatologicznie, dlatego jest łagodny dla skóry dłoni. Zawiera łagodne ph i substancję pielęgnującą – glicerynę, która zwiększa elastyczność skóry i zapobiega jej wysuszaniu. Dodatkowo płyn do odkażania rąk zawiera specjalną formułę lex feel, która nie dopuszcza, aby produkt stał się lepki w połączeniu ze skórą dłoni.

Zastosowanie:

Velodes Silk to profesjonalny, gotowy do użycia higieniczno-chirurgiczny płyn do odkażania rąk. Preparat wykazuje szerokie spektrum działania, dlatego swoje zastosowanie znajdzie w:

-obszarze medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz w zakładach użyteczności publicznej, a także do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Przeznaczony również do dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych np.: wirówki laboratoryjne, sprzęty emitujące promieniowani czy inne wyroby do diagnostyki. Płyn do odkażania rąk Velodes Sil jako wyrób medyczny do stosowania wyłącznie przez profesjonalnego użytkownika.
Sposób użycia:

Higieniczna dezynfekcja (wg EN 1500): 2 x 1,5 ml płynu do odkażania rąk wcierać w dłonie przez 30 sekund (2 x 15 s).

Chirurgiczna dezynfekcja (wg EN 12791): 2 x 3 ml płynu do odkażania rąk wcierać w dłonie przez 3 min. (2 x 90 s).

Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu.

Dezynfekcja powierzchni: Spryskać z odległości ok. 30 cm i pozostawić do wyschnięcia.

Nie stosować na delikatnych powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe).