CARP POLI - śr do dywanów 1l /PROFIMAX/ Zobacz większe

CARP POLI - śr do dywanów 1l /PROFIMAX/

CH287

Cena:

32.34 netto

39.78 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność1l

Opis produktu

Preparaty do dywanów

Carpi poli to preparat zalecany do bieżącego czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych oraz tekstylnych tapicerek, który nie przemacza powierzchni. Środek przeznaczony zarówno do prania ręcznego jak i przy pomocy maszyn jednotarczowych lub wytwornic pianowych.

Carpi poli to antystatyczny preparat do dywanów, który jest wysoce skoncentrowanym wodnym roztworem detergentów, rozpuszczalników i sorbentu w postaci krzemionki. Idealny do czyszczenia metodą szamponowania (rozpuszczenie brudu za pomocą specjalnego środka, a następnie na usunięciu go przy pomocy maszyny wyposażonej w odpowiednie szczotki czyszczące). 
Skutecznie usuwa brud gromadzący się na co dzień podczas zwykłego użytkowania.  A za pomocą wysokich właściwości pianotwórczych, roztwór użytkowy środka generuję dużą ilość trwałej i gęstej piany, który odłącza brud od włókien. Co skutkuje łatwym usunięciem z powierzchni zanieczyszczeń po wyschnięciu, przy pomocy odkurzacza. Zaletą takiego czyszczenia jest niskie przemaczanie wykładziny, dbając o nią a jednocześnie skracając okres suszenia. Preparat do dywanów sukcesywnie poradzi Sobie nawet z brudem pigmentowym, który wykazuje tendencje do powtórnego nagromadzania się na włóknach.
Dzięki swoim wysoce skoncentrowanym składnikom nada Twoim dywanom czy tapicerkom, odczuwalną miękkość i puszystość. Natomiast polimer akrylowy zawarty w tym preparacie do dywanów, powoduje ochronę włókien, wydłużając ich trwałość i zwiększając odporność na ponowne zabrudzenia. Podczas czyszczenia środek o zawartości 9,5 ph, wytwarza przyjemny zapach.

Sposób użycia:
Preparat do dywanów Carp Poli stosować w zależności od stopnia zabrudzenia. Przygotować roztwór roboczy 6,7% - 10% (666 - 1000ml środka na 10L wody).

Zbiornik maszyny napełnić przygotowanym roztworem, wyczyścić powierzchnię wykładziny i odczekać aż piana wyschnie. Następnie czyszczoną powierzchnię, należy dokładnie odkurzyć odkurzaczem wodnym z resztek detergentów.

UWAGA! Przed użyciem sprawdzić w miejscu niewidocznym trwałość kolorów