VELODES SILK 5L - płyn do dezynfekcji rąk Zobacz większe

VELODES SILK 5L - płyn do dezynfekcji rąk

CH217

Cena:

140.63 netto

151.88 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność5l

Opis produktu

MEDISEPT Velodes Silk 5L Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 

Jest to alkoholowy, gotowy do użycia preparat do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk, wykazujący działanie bakterio-, prątko-, drożdżako-, i wirusobójcze. Odpowiedni do wykorzystywania w sektorach medycznych, spożywczych, a także w warunkach domowych.

Cechy produktu: 

  • Zalecana dla personelu medycznego do higienicznego i chirurgicznego odkażania rąk - Skuteczny wobec wirusów Rota, Noro, SARS-Cov-2
  • Łagodne dla skóry pH
  • Zawiera substancje pielęgnujące 
  • Przebadany dermatologicznie - Nawilża i pielęgnuje dłonie
  • Wygodny w użyciu
  • Szybkie działanie 
  • Zapobiega uczuciu lepkości dłoni
  • Gwarancja skuteczności potwierdzona badaniami

Opis:
Velodes Silk to płynny, alkoholowy płyn do odkażania rąk w zakresie usług medycznych. To preparat, którego skład został opracowany w taki sposób, aby wykazał jak najszybsze działanie bakteriobójcze (prątki gruźlicy, drożdżaki) i ograniczone wirusobójcze (Rotawirus, Norowirus) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (Vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, HIV, HBV, HCV). Produkt został przebadany dermatologicznie, dlatego jest łagodny dla skóry dłoni. Zawiera łagodne ph i substancję pielęgnującą – glicerynę, która zwiększa elastyczność skóry i zapobiega jej wysuszaniu. Dodatkowo płyn do odkażania rąk zawiera specjalną formułę lex feel, która nie dopuszcza, aby produkt stał się lepki w połączeniu ze skórą dłoni. Sposób użycia:
Higieniczna dezynfekcja (wg EN 1500): 2 x 1,5 ml płynu do odkażania rąk wcierać w dłonie przez 30 sekund (2 x 15 s).
Chirurgiczna dezynfekcja (wg EN 12791): 2 x 3 ml płynu do odkażania rąk wcierać w dłonie przez 3 min. (2 x 90 s).
Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu. Dezynfekcja powierzchni: Spryskać z odległości ok. 30 cm i pozostawić do wyschnięcia.
Nie stosować na delikatnych powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe).

Skład:
Substancja czynna w 100 g produktu:
etanol – 63,7 g, propan-2-ol – 6,3 g

Opakowanie:
butelka 250 ml z atomizerem, butelka 500 ml, butelka 1 L, kanister 5 L, wkład 1 L do dozownika automatycznego, wkład 1 L do dozownika manualnego
Zastosowanie:
Velodes Silk to profesjonalny, gotowy do użycia higieniczno-chirurgiczny płyn do odkażania rąk. Preparat wykazuje szerokie spektrum działania, dlatego swoje zastosowanie znajdzie w: -obszarze medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz w zakładach użyteczności publicznej, a także do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Przeznaczony również do dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych np.: wirówki laboratoryjne, sprzęty emitujące promieniowanie czy inne wyroby do diagnostyki. Płyn do odkażania rąk Velodes Sil jako wyrób medyczny do stosowania wyłącznie przez profesjonalnego użytkownika. 

Dezynfekcja MEDISEPT jest SKUTECZNA wobec KORONAWIRUSA
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.