SILUX WC GEL ACID - kamień i rdza 750ml /PROFIMAX/ Zobacz większe

SILUX WC GEL ACID - kamień i rdza 750ml /PROFIMAX/

CH277

Cena:

9.19 netto

11.30 brutto

Specyfikacja produktu

Pojemność0,75l

Opis produktu

Środek do rdzy i kamienia

SILUX WC GEL ACID to profesjonalny środek czyszczący do rdzy i kamienia w sanitariach. Dzięki wysoce skoncentrowanym składnikom i kwaśnym ph o wartości 0-2, preparat idealnie poradzi Sobie z likwidowaniem:

  • nalotów z kamienia i rdzy 
  • silnych zanieczyszczeń z muszli klozetowych, pisuarów czy bidetów

Środek do rdzy i kamienia, mimo że nie posiada w swoim składzie chloru ma właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, pomaga pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów niewidocznych dla oczu np. bakterii. Dlatego idealnie nadaje się do mycia i dezynfekcji powierzchni toaletowych takich jak:

  • muszle WC, bidety czy pisuary.
  • powierzchnie: ceramiczne, porcelanowe czy kamień naturalny

Stosowanie środka do rdzy i kamienia silux wc gel, pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca za pomocą wygodnej aplikacji i żelowej konsystencji, która dokładnie przylega do czyszczonej powierzchni. Dzięki temu korzystnie wpływa na sprawne i szybkie wykonywanie prac codziennych. Używanie tego profesjonalnego preparatu pomoże zadbać o czystość i higienę powierzchni sanitarnych oraz nada Twojej muszli WC pożądany połysk. Podczas mycia środek do rdzy i kamienia, za pomocą składników zapachowych, tworzy przyjemny, charakterystyczny, leśny zapach. 

Stosowanie:
Dozować i trzymać po 2-3 minuty lub 10-15 minut w zależności od stopnia zabrudzenia. Następnie przetrzeć szczotką lub szmatką i spłukać wodą

Uwaga! Nie mieszać środka do rdzy i kamienia ze środkami zawierającymi związki wybielające lub innymi środkami czyszczącymi. Nie dopuszczać do kontaktu z innymi powierzchniami niż muszla toaletowa.